Шоденно
8:00-20:00

Кошик порожній!

Безкоштовна доставка до воріт!

У будь-яку точку України!

Оплата частинами під 0%

* безкоштовна доставка на котли потужністю до 30 кВт

На період карантину здійснюємо безкоштовну доставку на адресу

Выбрать и купить электрокотел с доставкой

Показати:
Сортування:
Параметри
Ціна  4390 - 4890грн.
Монтаж
Ширина, мм
Потужність казана, кВт
Об'єм теплообмінника
ККД %
Управління
Макс. робочий тиск
Патрубки: вхід/вихід
Максимальна температура нагрівання
Глибина, мм
Напруга
Висота, мм
Гарантія, міс
Наявність насосу
Підключення до системи
Площа опалення, м2
Площа перерізу проводів
вага, кг
Переваги та переваги: Електронне інтелектуальне керування Безшумна робота Три ступені потужності н..
4390грн.
Переваги та переваги: Електронне інтелектуальне керування Безшумна робота Три ступені потужності н..
4450грн.
Переваги та переваги: Електронне інтелектуальне керування Безшумна робота Три ступені потужності н..
4570грн.
Переваги та переваги: Електронне інтелектуальне керування Безшумна робота Три ступені потужності н..
4620грн.
Переваги та переваги: Електронне інтелектуальне керування Безшумна робота Три ступені потужності н..
4890грн.
Выбрать и купить электрокотел с доставкой

Електрокотел – це один із способів встановлення індивідуального опалення, незалежного від загального, централізованого.

Невеликий за розмірами котел легко встановлюється або на підлогу або монтується на стіну.

Електричний котел не потребує постійного догляду, може бути встановлений у будь-якій кімнаті, оскільки немає потреби виводити димохідну трубу. Найчастіше електричне опалювальне обладнання встановлюють на кухнях, кімнатах або у передпокоях, при цьому багато моделей котлів здатні доповнити інтер'єр сучасним дизайном, категорично не можна встановлювати у ванних кімнатах через підвищену вологість.

Широкий вибір потужностей дозволяє вибрати котел для різних цілей і приміщень: невеликі офіси, приватні будинки, господарські об'єкти (пропонується потужність обладнання 3 … 300 кВт).

Опалення будинку електричним казаном має кілька переваг.

Можна легко налаштувати потрібну температуру, немає необхідності чистити форсунки, або завантажувати паливо. За допомогою двозонного лічильника та тижневого програматора досягається значна економія коштів на оплату електроенергії, при використанні електрокотла як основного теплогенератора.

Переваги, які роблять електричні опалювальні прилади такими популярними:

  • простота установки – для газових та твердопаливних котлів необхідно виділяти окреме приміщення. В обов'язковому порядку знадобиться встановлення димаря;
  • високий ступінь пожежної безпеки – газ та горючі суміші у разі витоку можуть стати причиною займання в будівлі, що призведе до швидкого розповсюдження вогню та потребуватиме локалізації пожежі. Для безпечної роботи електричного обладнання достатньо якісної проводки, пристрою захисного відключення при витоку або перебоях струму та блокуючих автоматів для короткого замикання;
  • економія простору. Моделі підвісного типу вимагають мінімум простору на стіні. А якщо встановити електричний котел для квартири, то модель виявиться зовсім мініатюрною та безшумною;
  • недороге та оперативне встановлення обладнання;
  • низька вартість котла, особливо це стосується продукції вітчизняного виробника;
  • відсутність потреби у постійному догляді. При обігріванні котлами, що працюють на вугіллі, коксі, дровах, брикетованій сировині, тирсі, необхідно постійно додавати в топку сировину. Рідкопаливні та газові агрегати потребують регулярного сервісного обслуговування. Усі ці теплові пристрої необхідно чистити;
  • високий рівень ККД (94-98%). Опалення за допомогою електричних котлів вважається найбільш продуктивними в порівнянні з іншими аналогами, що працюють на різному паливі.

Підібравши електрокотел для Вашої оселі переконайтеся в оптимальній комплектації та можливостях опалювального приладу: матеріал ТЕНів та теплообмінника, можливість підключення зовнішнього, кімнатного термостату, наявність аварійної арматури. Наші менеджери готові проконсультувати по кожному товару, що є на складі.

Високотехнологічні котли дозволяють плавно змінювати потужність у заданих межах, домагаючись найбільш комфортної температури та ефективної витрати енергії.

Ціна на електричний котел залежить від комплектації та потужності опалювального обладнання.

Відповідні електрокотли Ви завжди можете придбати в нашому магазині Протек

Проаналізувавши досить велику кількість побажань, а іноді і вимог споживачів, нами було прийнято рішення про проведення великого обсягу дослідно-конструкторських робіт, спрямованих на суттєве зниження внутрішнього шуму котла, джерелом якого є контакти блоку силових реле, що регулярно замикаються. Результатом цієї роботи з'явилися два взаємодоповнюючі технічні рішення, які дозволили суттєво знизити рівень шуму блоку силових реле взагалі ніяк не вплинув на кінцеву вартість виробу. Крім цього, одне з технічних рішень дозволило зробити швидким та зручним монтаж та демонтаж блоку силових реле у процесі збирання, ремонту чи заміни.

Отже, перше технічне рішення полягає в тому, що на стінці корпусу реле, які є мікромембранами, наклеєні тонкі пластинки зі спіненого каучуку, які носять звукопоглинаючий ефект, заснований на багаторазовому відображенні та заломленні звукових хвиль на межах переходу звукової хвилі з одного середовища до іншого. Друге технічне рішення полягає в звукоізоляції самого блоку силових реле від корпусних елементів котла, за допомогою гумово-металевих шарнірів, що демпфують, біонічної форми.

Тобто, в якому напрямку не поширювався звуковий шум, а в даному випадку він має різноспрямований характер, він завжди буде відсікатися на цих шарнірах. Таким чином обидва ці технічні рішення в комплексі дали дуже істотне зниження рівня шуму.