Мій акаунт  Закладки  Оформити замовлення
Шоденно
8:00-20:00

Кошик порожній!

Інформація про інтернет-магазин ProTech

Раді вітати вас в інтернет-магазині ProTech. Ми пропонуємо вам широкий асортимент опалювального обладнання: твердопаливні котли, газові котли, печі та теплоакумулятори, а також всі необхідні комплектуючі (запчастини), автоматика для твердопаливних котлів, вентилятори, бункери для пелет, турбо приставки для газових котлів, пелетні пальники та багато іншого ! Менеджери інтернет магазину «ProTech», завжди дадуть відповідь вам на будь-які питання та допоможуть з вибором товару саме для Вас, враховуючи всі нюанси та ваші побажання. Довіртеся професіоналам інтернет-магазину «ProTech»

В наш час, опалення на твердому паливі є не лише економічним, а й екологічно чистим! Сучасні твердопаливні котли «ProTech» здатні з легкістю, швидко та якісно опалювати будь-яке приміщення, не вимагаючи особливих навичок та великих фінансових витрат, завдяки тому, що добре працюють на деревних відходах, дровах, вугіллі, брикетах, торфі тощо.

Опалювальні печі та печі з варильною плитою, мають хорошу тепловіддачу, завдяки чому здатні дуже швидко та ефективно опалювати приміщення до 600 м3. А за допомогою печі з варильною плитою, у вас є можливість розігріти воду і навіть сміливо приготувати будь-яку їжу!

Також у нашому магазині ви можете придбати теплоакумулятори, які допоможуть вам значно заощадити ваш час та гроші за рахунок акумуляції надлишкової енергії, що виділяється в процесі роботи твердопаливного котла. До теплоакумулятора можна додатково підключити, наприклад, сонячний колектор або будь-який інший теплоносій, зробивши економію максимально можливою.

Ну а для приміщень, де встановлення твердопаливного обладнання може бути проблематичним, відмінно підійдуть газові котли, які є альтернативою у вирішенні опалення вашого будинку, цеху чи іншого приміщення. Вони мають компактні розміри, що дозволить заощадити місце, мають не складну систему управління, досить лише спочатку ввести потрібні параметри.

Інтернет-магазин «ProTech» (ПроТек) – це завжди якісна продукція та найприємніші ціни! Ми підкажемо та допоможемо з вибором.